Studenti

Stáhněte si ZDARMA ARCHICAD určený studentům 

ARCHICAD CZ pro studenty získáte registrací na stránkách myarchicad.com
Registrace nové licence - návod (PDF) jak postupovat na stránkách myarchicad.com
 
Studentské programů (označeni EDU) jsou určeny pro studijní účely a ke zpracování školních resp. studijních projektů. Jejich využití při práci na komerčních projektech je zakázáno. Studentské verze jsou funkčně totožné s verzemi komerčními. Datová kompatibilita, tedy možnost úprav projektů vzniklých v komerční verzi programu, je obousměrná: projekty vzniklé ve verzi komerční lze dopracovat ve verzi studentské, to platí i opačně. Výstupy (rendry, výkresy) ze studentské verze jsou označeny textem "zpracováno ve studentské verzi" či logem výrobce programu. V případě, že projekt rozpracovaný ve studentské verzi je dále zpracováván ve verzi komerční, přepne se tato do studentského módu (označení výstupů textem či logem). EDU software nelze upgradeovat; licence k používání programů je platná jeden rok, ale následně ji lze prodloužit.
 
Nová registrace (prodloužení registrace) probíhá na stránkách myarchicad.com (kategorie Student) Registrace je platná pouze při vyplnění všech kolonek formuláře. Průvodce instalací vás provede registrací, která je nutná pro download vzdělávací verze ARCHICAD i dalších programů.
 
POZOR
V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM E-MAIL S ROČNÍM REGISTRAČNÍM ČÍSLEM NEDORAZÍ DO 7 DNŮ, KONTAKTUJTE PROSÍM NEJBLIŽŠÍ KANCELÁŘ CEGRY. (E-MAIL JE GENEROVÁN Z DOMÉNY *.COM A MOHL BÝT NA CESTĚ K VÁM ZAŘAZEN NĚKTERÝM Z MAILOVÝCH SERVERŮ MEZI SPAMY.
 
Jste-li studentem některé z odborných středních nebo vysokých škol či gymnázia, kde se ArchiCAD nebo Artlantis zatím nevyučuje a kde by bylo jejich vyučování přínosem, napište nám na vám nejbližší kontakt a my se spojíme s jejím vedením.
 
Spolu s ARCHICADem EDU si můžete stáhnout další programy a materiály:
  • Solibri Model Viewer
  • Tekla BIMsight
  • Training Guide 

Stáhněte si ZDARMA Artlantis Studio a Twinmotion určený studentům

Žádost podává zájemce přímo (nikoli prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Abvent) na stránkách https://education.abvent.com/. Licence zde získané jsou zdarma a jsou platné do 30. září 2019.

Postup registrace:
1. Vytvořte si účet na education.abvent.com, pakliže jej ještě nemáte
2. Žádost o EDU licenci podáváte vyplněním příslušného formuláře, kam musíte rovněž vložit kopii potvrzení o studiu
3. V případě, že Vaše žádost bude schválena, tak:
  • Získáte přístup do EDU sekce v Abvent Web store, kde si prostřednictvím obdrženého kupónu budete moci zdarma objednat požadovaný produkt
  • Po stažení softwaru obdržíte licenční číslo
4. V případě, že Vaše žádost nebude schválena, obdržíte e-mail s touto informací.

Twinmotion a Artlantis Studio je v anglické verzi. Anglickou instalaci Artlantis Studio lze následně "počeštit", a to jak jak vlastní ovládání programu, tak i jeho nápovědu. "Počešťovací patche" si stáhnete ZDARMA z (nutná registrace) http://www.cegra.cz/75-pro-uzivatele-download-aktualizace-lokalizace.aspx Modely vytvořené v ARCHICADu lze jednoduše načíst do Artlantis Studio.