Učitelé

Vysoké školy
ČVUT Praha FSv
ČVUT Praha FA
Slezská univerzita v Opavě - Filozoficko-přírodovědecká fakulta
TU Liberec FA
TU VŠB Ostrava FS
TU VŠB Ostrava Hornicko-geologická fakulta
UTB Zlín
VŠUP Praha
VUT Brno FAST
VUT Brno FA
VUT Brno Ústav soudního inženýrství
 
Střední a vyšší odborné školy
ISŠS a U, Jihlava
ISŠ stavební Semily
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník
SOŠ stavební Pardubice - Rybitví
SOŠ a SOU stavební Kolín
SPŠ stavební Josefa Gočára Praha 4
SPŠ stavební Brno
SPŠ stavební Letohrad
SPŠ stavební Náchod
SPŠ České Budějovice
SPŠ Tábor
SPŠ Havlíčkův Brod
SŠPU a VOŠ Hodonín
SPŠ Hradec Králové
SPŠ stavební Zlín
SPŠ stavební Ostrava - Zábřeh
SPŠ stavební Ostrava - Havířov
SPŠ stavební Opava
SPŠ stavební Valašské Meziříčí
SPŠ Ústí nad Labem
SPŠ stavební Liberec
SPŠ keramická Karlovy Vary
SPŠ Příbram
SPŠ stavební Plzeň
SPŠ stavební Lipník nad Bečvou
SPŠ, SOU a OU stavební, Třebíč
SPŠ Znojmo
SPŠS a OA Kadaň (Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie)
SOŠ Kladno - Sitná
SOŠ Cheb
SOŠ technická Uherské Hradiště
SOŠŽSPP a SOU Šumperk
SOŠ průmyslová a SOU strojírenské Prostějov
SOŠ J. Sousedíka Vsetín
SOŠ a SOU Vyškov
SOU tradičních řemesel a VOŠ, spol. s r.o., Brno
SOU stavební Opava
SŠ stavební HORSTAV, Olomouc
SŠ stavební a dřevozpracující, Ostrava - Zábřeh
SŠ elektrostavební a dřevozpracující Frýdek - Místek
Střední škola polytechnická, Olomouc
Střední odborná škola Podyjí s.r.o., Znojmo
Střední zahradnická škola, Ostrava – Hulváky
Soukromá střední podnikatelská škola Frýdek - Místek
Technické lyceum při SPŠ stavební Ostrava - Zábřeh
VOŠ a SPŠ Jičín
VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice
VOŠS České Budějovice
VOŠ filmová Zlín
 
Gymnázia
Gymnázium Otrokovice
Gymnázium Broumov
Gymnázium Dobruška
Gymnázium F.M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou
Gymnázium J.K.Tyla, Hradec Králové
Gymnázium Pardubice
Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325
Jiráskovo Gymnázium, Náchod
Slezské gymnázium, Opava
Gymnázium Blansko
Gymnázium Globe s.r.o., Brno
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče
Gymnázium, Mikulov
Gymnázium, Břeclav
Gymnázium Hodonín
Gymnázium Moravský Krumlov
Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Znojmo
Gymnázium Žďár nad Sázavou