Solibri Model Viewer

Solibri Model Viewer (SMV) je software určený pro každého, kdo se pohybuje ve stavebnictví. Program je k dispozici zdarma. Slouží k zobrazení IFC a Solibri Model Checker dokumentů. Díky sdílení informací lze ušetřit čas i peníze. Program je spolehlivý, jednoduchý na používání a nezávislý na počítačové platformě. Dokáže zprostředkovat přínos BIM projektu každému, komu mohou přijít BIM data do rukou.

 
 


Základní vlastnosti

NEZÁVISLOST NA POČÍTAČOVÉ PLATFORMĚ, ZDARMA DOSTUPNÝ
Projděte si projekty Solibri Model Checker a IFC modely na svém PC nebo Macu. SMV je "to musím mít" nástroj pro každého, kdo používá BIM pracovní postupy
 
KOMPATIBILNÍ S DOKUMENTY SOLIBRI MODEL CHECKER
Zobrazujte a "komentujte" projekty Solibri Model Checker a to včetně výsledků kontrol, prezentací a výkazů
 
JEDNODUCHÝ K POUŽÍVÁNÍ
Uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby práce s SMV byla intuitivní, rychlá a produktivní


Solibri Model Viewer  Pro (SMV Pro)
rozšiřuje možnosti Solibri Model Viewer (SMV) a to hlavně začleněním BCF komunikace (BIM Colaboration Format) umožňující výměnu “anotací” napříč aplikacemi s vazbou na konkrétní prvek, pohled kamery, roviny řezu atd. a dále zpřístupňuje filtrování “Výsledků kontroly problematických míst” , tzn. nalezených kolizí, nepřesností a dalších zkontrolovaných požadavků z plné verze Solibri Model CheckerTM . Cena SMV Pro je 10EUR měsíčně pro jednoho uživatele, nutná je registrace.
Srovnávací tabulka SMV a SMV Pro