Twinmotion

Vizualizace & virtuální realita

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejinovativnější Windows/MacOS aplikace pro procházení 3D prostorem a vytváření virtuální reality.

Twinmotion byl vyvinut pro profesionály v oblasti architektury, stavebnictví, urbanismu a krajinářství, bez ohledu na velikost a složitost jejich projektů, počítačových dovedností i použitého CAD/BIM modeláře.

Twinmotion má vestavěný výpočtový modul Unreal Engine. Program se může pochlubit vysoce intuitivním rozhraním, což usnadňuje učení a vlastní práci.

Projděte se, projeďte se nebo prolétněte se svými projekty v reálném čase. Během několika vteřin exportujte jakýkoli typ vysoce kvalitní prezentace, místo zdlouhavého čekání jako v jiných vizualizačních programech!

Virtuální realita
Díky propojení se 3D brýlemi HTC Vive, Oculus Rift a Gear VR umožňuje Twinmotion 2018 „vejít“ do prostředí projektu už v jeho úvodních fázích

Média
Twinmotion je jediný aktuálně dostupný program, jenž dokáže vyprodukovat v reálném čase nejenom stereoskopické obrázky, panoramata a videa vysokého rozlišení, ale i videa 360°.

BIMmotion
BIMmotion je samospustitelný (mono nebo stereoskopický) dokument, který lze zdarma sdílet se všemi účastníky projektu. Ti mohou projektem volně procházet nebo pro ně lze vytvořit jednoznačně definovanou cestu.

iVisit360
Tato online služba umožňuje přehledně nasdílet obrázky, panoramata a videa vytvořená ve Twinmotion

Import 3D modelu
Twinmotion je kompatibilní s virtuálně každým CAD/BIM programem. 3D modely načítá prostřednictvím formátů FBX, SKP, C4D a OBJ. Rovněž lze spojit několik Twinmotion projektů do jednoho nebo projekt obohatit načtením obrázků ve formátech DDS, PNG, PSD, JPG, TGA.

BIM synchronizace
Twinmotion nabízí přímé propojení s programy ARCHICAD® a Autodesk Revit®. Veškerá geometrie 3D modelu, všechny BIM informace včetně jejich hierarchické struktury, je přenesena do Twinmotion jedním kliknutím myši. To je světový primát ve své kategorii!

 

Přehled cen