Twinmotion

Vizualizace & virtuální realita

Twinmotion je program pro procházení se 3D prostorem a zpracování vizualizací. Program se zaměřuje na architekturu, urbanismus a krajinářství.

Mimořádná interaktivita programu umožňuje včlenit testovaný projekt do dynamického prostředí a zkoumat jej v různých souvislostech a z různých úhlů pohledu. Kromě toho lze během několika sekund exportovat obrázky a videa pozoruhodné kvality. A pokud je k dispozici 3D obrazovka, je možné si vychutnat ohromující 3D realistický zážitek při procházce projektem a jeho okolím.

Twinmotiom dokáže načíst projekty z aktuálně nejpoužívanějších BIM programů a díky svému výkonu z nich vytvořit unikátní 3D simulace.

Twinmotion je perfektní interaktivní nástroj k prozkoumání a testování projektu v kontextu s jeho okolím i atmosférou. Zjednodušuje plánování, dokáže projekt přesvědčivě vysvětlit a prodat. Je nástrojem pro to, aby strategická rozhodnutí šla naproti efektivní realizaci.

Twinmotion dokáže v reálném čase simulovat účinky větru, pohyb mraků či déšť. Twinmotion umožňuje velmi snadné modelování terénu, vytváření krajiny včetně vegetace i simulaci městského života (umístění pohybujících se osob a vozidel).

Možné je vše, co si jen dovedeme představit: tvarovat povrch, upravit materiály, nastavit slunce podle data a zeměpisných souřadnic, přidat jednu postavu i dav lidí, zaplnit ulice pohybujícími se vozidly, rozvlnit vodní hladinu, vytvořit náměstí nebo vysadit vegetaci a upravit jeden strom nebo celý lesík, proměnit dešťové kapky do sněhových vloček, prohlížet si projekt ze všech úhlů, při chůzi, jízdě nebo z letadla.

 
Přehled cen