Abecedně dle výrobce

Paroc - izolační panely

Produkty Parocu zahrnují stavební izolace, technické izolace, lodní a offshore izolace, sendvičové panely a akustické produkty. Panely PAROC® mají ocelový plášť, jejich jádro tvoří minerální vlna. Panely PAROC® se používají pro fasády, dílčí příčky a stropy ve veřejných, komerčních a průmyslových budovách. Produkty jsou vyráběny ve Finsku, Švédsku, Litvě, Polsku a Rusku. Společnost má obchodní kanceláře ve 14-ti evropských zemích včetně Česka.
 
Softwarový nástroj PAROC® Panel Design je doplněk (add-on) a knihovna objektů, sendvičových panelů. Panely jsou plně parametrické a jejich osazení na konstrukce (včetně rohů) řeší automaticky doplněk. Aplikace PAROC Panel Design rovněž generuje výkazy.
 
Aplikace PAROC® Panel Design je určena pro platformu Windows i Mac a je k dispozici pro ArchiCAD 15, 16 a 17 a odpovídající verze ArchiCAD SE. Aplikace je zdarma ke stažení na http://www.paroc.com/Tools-and-Documents/Design-Tools. Instalátor aplikace je přizpůsoben INT verzi ArchiCADu, v české verzi je nutné instalaci dokončit manuálně, jednak přiřazením PAROC knihovny a aktivací doplňku (Volby/Správce doplňků/Hledat další doplňky)