Abecedně dle výrobce

HALLA – interiérová svítidla

Společnost HALLA, a.s. je významný český výrobce a vývozce designových svítidel technického rázu. Svítidla HALLA spojují špičkové technické parametry s nápaditým vzhledem, firma klade důraz na spolupráci s designéry a architekty. HALLA se stala prvním výrobcem svítidel v České republice, který nabízí svůj kompletní sortiment ve formě BIM objektů.
 
Objekty jsou určeny pro ArchiCAD 16 a vyšší (obě platformy MacOS a Windows), archicadovská knihovna zahrnuje 56 objektů, které se do projektu vkládají nástrojem Lampa. Objekty jsou plně parametrické. Parametry se nastavují prostřednictvím intuitivního grafického uživatelského rozhraní, rozměry lze upravovat i myší přímo v modelovém prostředí ArchiCADu. Objekty s sebou rovněž nesou i veškeré technické údaje (typ zdroje, napětí, frekvence, barva světla,…).
 
Objekty pocházejí z dílny české společnosti BIMproject, kde vznikly pod hlavičkou globálního portálu BIMobject. Dostupné jsou zdarma na http://www.bimproject.cz/#reference_obal nebo na http://bimobject.com/product/?manufacturer=halla nebo přímo na stránkách Halla http://www.halla.cz/files/ke-stazeni/BIM/HALLA.AC.2015.cs.v1.0.zip