Novinky

Twinmotion je volbou Apple pro VR

[27.2.2018] Od uvedení Twinmotion 2018 pro MacOS během konference SIGGRAPH v červenci 2017 získává tento program stále další ocenění

Apple zařadil Twinmotion 2018 mezi aplikace, které se staly součástí prezentace nového iMac Pro. Twinmotion demonstruje výkon počítače díky bezkonkurenčnímu zobrazení vizualizace v reálném čase. Twinmotion se objevuje na 169 oficiálních webových stránkách společnosti Apple jako referenčním řešení, které dělá z virtuální reality realitu výrobní a to zejména v oblasti designu a architektury.

Referenci najdete na stránkách iMac Pro. Sjeďte dolů na sekci představující nový přístup společnosti Apple k VR. Twinmotion je zařazen mezi nejvýkonnějšími nástroji pro profesionální design. Twinmotion je unikátním řešením, jež díky přímé synchronizaci s BIM aplikacemi Autodesk Revit a ARCHICAD a zároveň kompatibilitě s prakticky všemi dostupnými 3D modeláři, představuje základní nástroj při utváření architektonické koncepce a jejího vysvětlování. Twinmotion 2018 je k dispozici ve verzích Windows i MacOS.

Více informací o Twinmotion 2018