Prezentace

23.9. 2010 ArchiCAD 14 CZE - první BIM on-line integrovaná prezentace

[17.8.2010]

čtvrtek 23.9., 10.30 - 13.00

Jeden den, jeden projekt, tři různá místa

Praha ● Brno ● Ostrava

 
Pohráváte si s termínem BIM, ale pořád nevíte, jestli je to správná cesta? Už jste se BIM cestou vydali, ale není to ono? Myslíte si, že na "BIM projektech" nelze týmově spolupracovat, nemluvě o internetovské síti? A co zjednodušení spolupráce se specialisty?
 
V rámci představen nové verze ArchiCAD 14 vám ukážeme sílu systému, jehož technologie virtuální budovy je průkopníkem i lídrem BIM projektování. Prezentace bude probíhat současně na třech místech, uvidíte on-line spolupráci všech prezentačních týmů, kterou zabezpečuje unikátní technologie Teamwork 2. Ukážeme Vám, že sdílení dat se specialisty nemusí být založena jen na výměně 2D výkresů.
 
BIM (Building Information Modeling), resp. virtuální budova, jsou dnes často diskutované pojmy. Jedná se o kvalitativně vyšší způsob CAD projektování, kdy počítač neslouží jako rýsovací prkno, ale vytváří se v něm jeden centrální model budovy, ze kterého se odvozuje veškerá technická dokumentace. Virtuální budova se dále využívá pro další úlohy, od generování výkazů po analýzu energetické náročnosti po statické výpočty.

Akce je primárně určena pro ty, kteří se s ArchiCADem teprve seznamují, a to jak z řad praktikujících architektů a projektantů, tak i studentů a učitelů.
 
Přijďte se podívat, proč je ArchiCAD 14 nazýván prvním BIM operačním systémem!
 
čtvrtek 23.9., 10.30 - 13.00
Praha: Národní technická knihovna – Ballingův sál, Technická 6, Dejvice
Ostrava:VŠB TUO, nová aula, 17.listopadu 15/2172, Poruba
Brno: sídlo firmy VELUX, Sokolova 1d