Reference

Moravskoslezský kraj
ATELIER 38, s.r.o., Opava, Ing. arch. Jan Zelinka, e-mail atelier38@atelier38.cz, web www.atelier38.cz
Atelier Filandr, Ostrava, Ing. arch. Václav Filandr, e-mail filan@volny.cz, web www.filandr.cz
MARPO s.r.o., Ostrava, Ing. arch. Jiří Bobek, e-mail bobek@marpo-ova.cz, web www.marpo-ova.cz
Master Design s.r.o., Ostrava, Ing. Jan Jadrníček, e-mail jadrnicek@master-design.cz, web www.master-design.cz
OSA - stavební společnost, s.r.o., Ostrava, web www.osa-projekt.cz

Zlínský kraj
KOMA MODULAR s.r.o., Vizovice, Filip Kováč, e-mail filip.kovac@container.cz, web www.container.cz
Navláčil stavební firma, s.r.o., Zlín, web www.navlacil.cz
UPOSS, spol. s r.o. , Ing. Karel Perůtka, Luhačovice, e-mail perutka@uposs.cz, web www.uposs.cz
Ing. arch. Tomáš Bernátek, Ing. arch. Jarmila Bernátková, Zlín, e-mail arch4@seznam.cz

Jihomoravský kraj
Architektonická kancelář Burian-Křivinka, Ing. Petr Aujezdský, e-mail: atelier@burian-krivinka.cz, web www.burian-krivinka.cz 
Pelčák a Partner Architekti, s.r.o., Ing. Viktor Kvita, info@pelcak.cz, web www.pelcak.cz
Plán projekt Kapucín s. r. o., Ing. Jan Lukášek, Třebíč, web www.kapucin.cz, e-mail projekce@kapucin.cz

Praha
A69 - ARCHITEKTI s.r.o., e-mail a69@a69.cz, web www.a69.cz
Central Group a.s., e-mail snajdr@central-group.cz, web www.central-group.cz
SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI s.r.o., Ing. arch. Jakub Murla, e-mail murla@schindlerseko.cz, web www.schindlerseko.cz

Region Severní Čechy
ANTA spol. s r.o., Ing. Jiří Khol, Liberec, e-mail khol-anta@telecom.cz, web www.anta-ct.cz
Precis, Ing. Karel Pleyer, Litoměřice, e-mail projekce@pleyer.cz, web www.pleyer.cz

Region Západní Čechy

Markant, Ing. arch. Miroslav Míka, Mariánské Lázně, e-mail markant@iol.cz, web www.markant.cz
PPAA, s.r.o., Ing. M. Baloun, Plzeň, e-mail baloun@ppaa.cz, web www.ppaa.cz

Region Jižní Čechy
OK Plan, Ing. arch. Luděk Rýzner, Humpolec, e-mail okplan@okplan.cz, web www.okplan.cz
PROJEKTOVÝ ATELIÉR HRONEK&FISCHER, České Budějovice, e-mail hronek@atelierhf.cz, web www.atelierhf.cz

Region Východní Čechy
Architektonický ateliér Šuda-Horský a.s., Hradec Králové, e-mail aash@wo.cz
JIKA CZ s.r.o., Hradec Králové, e-mail info@jika-cz.cz, web www.jika-cz.cz
Projektová kancelář Švestka, Červená Voda, e-mail miroslav@svestka-ps.cz, web www.svestka-ps.cz

Reference na začínající ateliéry