ArchiJOB[1.11.2016] Projektant - technik

Nabídka - brigáda, příležitostná spolupráce
obor: Pozemní stavby
region: Praha/Písek

Hledám uplatnění jako pomocný projektant či technik. Jsem studentem I. ročníku FSv ČVUT obor SI, mám zkušenosti z oblasti realizace staveb, jsem držitel certifikátu pro oceňování stavebních prací, pokročilá znalost práce v programu ArchiCAD (mohou zaslat ukázkové projekty mnou vypracované).

jméno: David Franěk | email: david.franek@fsv.cvut.cz |

[31.7.2016] Realizace a řizení staveb, Vizualizace ArchiCAD

Poptávka - brigáda, příležitostná spolupráce
obor: Realizace
region: Ostrava

Dobrý den, hledám uplatnění v Ostravském kraji v realizaci a řízení staveb s využitím ArchiCAD apod SW. Na HPP DPČ HomeOffice či dle dohody mam za sebou projekty převážně v bytové oblasti v Praze a Olomouci.


[7.3.2016] STUDENT ARCHITEKTURY - 6. ROČNÍK - VIZUALIZACE, ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY, INTERIÉRY

Poptávka - brigáda, příležitostná spolupráce

Dobrý den, mám vážný zájem o spolupráci na kreslení a úpravě výkresů, 3d vizualizacích, tvorbě grafiky, návrhu architektonických a interiérových projektů. Jsem studentem 6. ročníku Fakulty architektury a absolventem SPŠ stavební. Mám 6 letou praxi v oblasti architektury a stavitelství ( ovládám programy: Archicad, Autocad, Artlantis, Photoshop, Corel, atd. ). Mám za sebou mnoho referencí na tvorbu vizualizací, architektonických návrhů a kreslení výkresů ( pro architektonické a projekční kanceláře, developerské společnosti, realitní kanceláře a bytové architekty ). Můžu pracovat několik dní v týdnu a také o víkendech . Reference zašlu na požádání. Děkuji a těším se na budoucí spolupráci. Kontakt: studentarchitektury@seznam.cz