Archicad a Twinmotion za cenu Archicadu. Do 2.10.

Speciální nabídky 14. 9. 2023

Využijte zajímavou příležitost k získání trvalých licencí programů, které mohou výrazně zefektivnit Vaše projektování.

Archicad 26 se SupportPackem*) + Twinmotion 2023 za 132 000,- Kč (včetně DPH 159 720,- Kč). Pouze do 2.10.2023.
Standardní cena Archicadu 26 se SupportPackem je 132 000,- Kč (včetně DPH 157 720,- Kč); standardní cena Twinmotion 2023 je 10 900,- Kč (včetně DPH 13 189,- Kč)

Archicad ihned po instalaci umí zpracovávat BIM projekty a současně produkovat 2D výkresy až do úrovně DPS. Licence programu je trvalá a lze ji přenášet mezi více uživateli v rámci jedné organizace. Součástí je prostředí umožňující týmovou spolupráci více projektantů ve stejném čase na stejném projektu. Archicad umí spolupracovat se specialisty nezávisle na jejich sw vybavení, protože ctí Open BIM.

Twinmotion je aplikace pro procházení prostorem a vytváření virtuální reality. Program disponuje funkcemi pro tvarování terénu, nástroji pro osazování vegetace či pro vytváření komunikací a umísťování postav a vozidel. Stafážní objekty jsou animované, stromy a tráva reagují na vítr a přizpůsobují se ročním obdobím, vlny na vodních plochách se pohybují, lidé jdou či gestikulují. Twinmotion nabízí obousměrné propojení s Archicadem.

*) SupportPack je smluvní vztah, v jehož rámci získáváte aktualizace (upgrade) Archicadu včetně zaškolení nových funkcí, bezplatnou hotline, bezplatnou účast na akcích typu ArchiDAYs a setkáních uživatelů, pojištění HW klíče či 30% slevu na školení nabízená Cegrou. SupportPack se uzavírá na jeden rok s možností dalšího prodlužování, kvartální platby jsou 6 800,- Kč bez DPH za každou jednu licenci Archicadu.

Archicad 26 CZE je aktuálně nejvyšší verzí Archicadu dostupnou v ČR, začátkem října bude do prodeje uveden Archicad 27 CZE, kterou Vám SupportPack garantuje. Nakonec mi dovolte připomenout, že jak Archicad, tak Twinmotion, získané při této příležitosti, jsou trvalé licence.

Objednat můžete níže. Zde uvedené podmínky platí pouze do 2.10. 2023. S dotazem „co když Twinmotion nepotřebuju“ či případnými dalšími dotazy se prosím obraťte na svého obchodníka.

Objednací formulář