Archicad pro mladé architekty za lepší cenu. Do 28. 6.

Speciální nabídky 24. 5. 2023

Máte studenskou licenci Archicadu, staženou ze stránek myarchicad.com? Stal se Archicad Vaším oblíbeným nástrojem a zvažujete pořízení jeho komerční licence?

Asi víte o Programu pro mladé architekty (PMA), který studentům a čerstvým absolventům umožňuje získat Archicad za výhodnějších podmínek. PMA garantuje trvalou licenci Archicadu za cenu 105 300,- Kč (127 413,- Kč s DPH), což je oproti standardní ceně 132 000,- Kč (159 720,- Kč s DPH) viditelné zvýhodnění. Nicméně i tak je jasné, že se jedná o investici, kterou je třeba pečlivě zvážit.

Po dohodě s Graphisoftem, výrobcem Archicadu, se toto snažíme reflektovat.
V období 25. 5. – 28. 6. 2023 tak v rámci PMA pořídíte Archicad za 77 700,- Kč (94 017,- Kč s DPH).

Navíc lze licenci získanou v rámci této akce bezplatně převést na jiný subjekt, osobu nebo firmu.

Co je na tom zajímavého?
Možná pracujete v ateliéru, kde Archicad nemají a Vy jste nucen/a používat jiný software. Kdybyste převedl/a svoje práva z PMA na zaměstnavatele, třeba by Vám Archicad pořídil …
Možná někdo z Vašich přátel či známých by pro Vás Archicad zainvestoval. Mohl by jej nyní koupit za výhodnějších podmínek na firmu, snížit si daňový základ a uplatnit odpočet DPH …
Možná Vás Archicad už nezajímá, ale víte o někom, koho zajímá, ale nemá práva, jaká máte Vy …

Objednat Archicad za výše uvedených podmínek můžete níže, ale pouze do 28. 6. 2023.
Do objednávky je nutné uvést jméno studenta/absolventa splňujícího podmínky PMA a sériové číslo jeho studentské verze Archicadu. Následně budeme potřebovat číslo jeho diplomu či potvrzení o studiu a fakturační údaje subjektu, jenž bude Archicad financovat. Pokud investici do Archicadu zvažujete a zajímají Vás další detaily, nebo Vám něco není zcela jasné, neváhejte zaslat svůj dotaz na e-mail cegra@cegra.cz nebo kontaktujte Vašeho obchodníka či volejte 257 310 090.

OBJEDNÁVKA