Studenti

Stáhněte si zdarma Archicad určený studentům

Archicad pro studenty získáte registrací na stránkách myarchicad.com / For Students. Registrace je platná pouze při vyplnění všech kolonek formuláře a uploadu platného potvrzení o studiu.

Studentské programů (označeni EDU) jsou určeny pro studijní účely a ke zpracování školních resp. studijních projektů. Jejich využití při práci na komerčních projektech je zakázáno. Studentské verze jsou funkčně totožné s verzemi komerčními. Datová kompatibilita, tedy možnost úprav projektů vzniklých v komerční verzi programu, je obousměrná: projekty vzniklé ve verzi komerční lze dopracovat ve verzi studentské, to platí i opačně. Výstupy (rendry, výkresy) ze studentské verze jsou označeny textem „zpracováno ve studentské verzi“ či logem výrobce programu. V případě, že projekt rozpracovaný ve studentské verzi je dále zpracováván ve verzi komerční, přepne se tato do studentského módu (označení výstupů textem či logem). EDU licence k používání programů je platná jeden rok, následně ji lze prodloužit.

POZOR
V případě, že Vám e-mail s ročním registračním číslem nedorazí do 7 dnů , kontaktujte prosím nejbližší kancelář CEGRY. (E-mail je generován z domény *.com a mohl by být cestou k Vám zařazen některým z mailových serverů mezi spamy.)

Stáhněte si zdarma Twinmotion 2023 určený studentům

Žádost podává zájemce přímo (nikoli prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Epic Games) na stránkách https://www.unrealengine.com/en-US/eulacheck/twinmotion/edu. Licence zde získané jsou zdarma. 

Jste-li studentem některé z odborných středních nebo vysokých škol či gymnázia, kde se Archicad nebo Twinmotion zatím nevyučuje a kde by bylo jejich vyučování přínosem, napište nám na vám nejbližší kontakt a my se spojíme s jejím vedením.