Učitelé

Stáhněte si zdarma Archicad určený učitelům >>

Učitelské verze programů jsou určeny pro přípravu pedagogů a výuky, ke zpracování školních resp. studijních projektů. Jejich využití při práci na komerčních projektech je zakázáno. Učitelské verze jsou funkčně totožné s verzemi komerčními. Datová kompatibilita, tedy možnost úprav projektů vzniklých v komerční verzi programu, je obousměrná: projekty vzniklé ve verzi komerční lze dopracovat ve verzi učitelské, to platí i opačně. Výstupy (rendry, výkresy) z učitelské verze jsou označeny textem „zpracováno v učitelské verzi“ či logem výrobce programu. V případě, že projekt rozpracovaný v učitelské verzi je dále zpracováván ve verzi komerční, přepne se tato do učitelského módu (označení výstupů textem či logem). Software pro učitele nelze upgradeovat; licence k používání programů je platná jeden rok, ale následně ji lze prodloužit.

Při registraci se volí region, operační systém a zadávají se kontaktní údaje. E-mailová adresa, kterou uvedete při registraci, musí být funkční, jsou na ní zasílána data potřebná ke stažení a instalaci Archicadu.

Jste-li učitelem některé z odborných středních nebo vysokých škol či gymnázia, kde se Archicad zatím nevyučuje a kde by bylo jejich vyučování přínosem, napište nám na vám nejbližší kontakt a my se spojíme s jejím vedením.

Stáhněte si zdarma Twinmotion určený učitelům

Žádost podává zájemce přímo (nikoli prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Epic Games) na stránkách https://www.unrealengine.com/en-US/eulacheck/twinmotion/edu. Licence zde získané jsou zdarma.