ArchiDAYS

ArchiDAYs 2022

12. ročník konference proběhl  9. – 10.6. 2022, centrem byl Dělnický dům v Jihlavě.
Fotografie z ADAYS 2022 najdete zde.

 

ArchiDAYs 2022

12. ročník archicadovské konference, jež proběhne 9.- 10.6. v Jihlavě
s podtitulem sympozium dělníků architektury v Dělnickém domě

Získáte zde koncentrované informace o dění kolem Archicadu a jeho vývoji, na Archicad navazujících technologiích a BIM projektování, jak v kontextu českého prostředí, tak přímo v Archicadu.

Čtvrtek 9.6. je dnem přednášek. Zaostříme na situaci okolo připravované BIM legislativy a vývoj s tím souvisejících klasifikačních systémů. Pod pokličku svých praxí nám dají nahlédnout zkušení uživatelé Archicadu. Zrekapitulujeme vývoj Archicadu během covidového období. Ukážeme, jak je aktuálně nastaven archicadovský ekosystém, se kterými aplikacemi spolupracuje. A podíváme se na další vývoj Archicadu. Paralelně s přednáškami, na kontaktních pracovištích s produkty na Archicad navazujícími, budete moci probrat vše, co Vás v dané oblasti zajímá.

Večer si budete moci užít doprovodný program s bohatým rautem, tombolou a tradičně netradiční soutěží.

Pátek 10. 6. je dnem workshopů. Tématy budou práce s moduly, koordinační situace, práce s negrafickými daty, SNIM a DSS a skenování do BIM. Program ArchiDAYs 2022 kompletujeme, aktuální informace najdete zde.

Vy, co nemáte SupportPack, využijte výhodnější podmínky registrace platné do 30.5. Vy, co SupportPack máte, máte účast zdarma. Ani Vy však neváhejte s registrací a využijte unikátní příležitost k načerpání informací, které jinde nezískáte, ale i šanci potkat kolegyně a kolegy archicadisty! Zaregistrovat se lze na celou konferenci nebo pouze na jeden den. Registrační formulář najdete zde.

Těšíme se na Vás v Jihlavě,
Tým Cegra

POZOR: OPROTI PŘEDCHOZÍM ROČNÍKŮM I PŮVODNÍMU PLÁNU JSME ARCHIDAYS 2022 PŘESUNULI Z HOTELU GUSTAV MAHLER DO DĚLNICKÉHO DOMU, V JIHLAVĚ TAK ZŮSTÁVÁME. VĚŘÍME, ŽE I V NOVÉM PROSTŘEDÍ SE VÁM BUDE LÍBIT A OMLOUVÁME SE TĚM, KTERÝM JSME TOUTO ZMĚNOU ZPŮSOBILI NĚJAKÉ POTÍŽE.