ArchiDAYS

ArchiDAYs 2024

14. ročník konference proběhne  13. – 14. 6. 2024, centrem bude Dělnický dům v Jihlavě.                                                      

Během ArchiDAYs získáte koncentrované informace o dění kolem Archicadu a jeho vývoji, na Archicad navazujících technologiích a BIM projektování v kontextu českého prostředí.

  • Čtvrtek 13.6. je dnem přednášek. Uvítáme Tibora Szolnokiho (Senior Manager of Product Marketing GRAPHISOFT). V Graphisoftu působí více než 26 let a technologických plánech společnosti toho ví více než dost. Pod pokličku svých praxí nám dají nahlédnout zkušení uživatelé Archicadu. Poodhalíme vývoj Archicadu, resp. verzi 28. Paralelně s přednáškami, na kontaktních pracovištích s produkty na Archicad navazujícími, budete moci probrat vše, co Vás v dané oblasti zajímá.
  • Večer si budete moci užít doprovodný program s bohatým rautem.
  • Pátek 14. 6. je dnem workshopů.

Na programu ArchiDAYs 2024 pracujeme, aktuální informace budou zveřejňovány zde. Vy, co nemáte SupportPack, využijte výhodnější podmínky registrace platné do 31.5. Vy, co SupportPack máte, máte účast zdarma. Ani Vy však neváhejte s registrací a využijte unikátní příležitost k načerpání informací, které jinde nezískáte, ale i šanci potkat kolegyně a kolegy archicadisty! Podmínky registrace najdete zde.

Těšíme se na Vás v Jihlavě, Tým Cegra