Studenti

Stáhněte si zdarma Archicad určený studentům

Archicad pro studenty získáte registrací na stránkách myarchicad.com. Návod jak postupovat na stránkách myarchicad.com >>

Studentské programů (označeni EDU) jsou určeny pro studijní účely a ke zpracování školních resp. studijních projektů. Jejich využití při práci na komerčních projektech je zakázáno. Studentské verze jsou funkčně totožné s verzemi komerčními. Datová kompatibilita, tedy možnost úprav projektů vzniklých v komerční verzi programu, je obousměrná: projekty vzniklé ve verzi komerční lze dopracovat ve verzi studentské, to platí i opačně. Výstupy (rendry, výkresy) ze studentské verze jsou označeny textem “zpracováno ve studentské verzi” či logem výrobce programu. V případě, že projekt rozpracovaný ve studentské verzi je dále zpracováván ve verzi komerční, přepne se tato do studentského módu (označení výstupů textem či logem). EDU software nelze upgradeovat; licence k používání programů je platná jeden rok, následně ji lze prodloužit.

Nová registrace (prodloužení registrace) probíhá na stránkách myarchicad.com (kategorie Student) Registrace je platná pouze při vyplnění všech kolonek formuláře. Průvodce instalací vás provede registrací, která je nutná pro download vzdělávací verze Archicad i dalších programů.

POZOR
V případě, že Vám e-mail s ročním registračním číslem nedorazí do 7 dnů , kontaktujte prosím nejbližší kancelář CEGRY. (E-mail je generován z domény *.com a mohl by být cestou k Vám zařazen některým z mailových serverů mezi spamy.)

Stáhněte si zdarma Twinmotion 2022 určený studentům

Žádost podává zájemce přímo (nikoli prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Epic Games) na stránkách https://www.unrealengine.com/en-US/eulacheck/twinmotion/edu. Licence zde získané jsou zdarma. 

Stáhněte si zdarma Artlantis 2021 určený studentům

Žádost podává zájemce přímo (nikoli prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Abvent) na stránkách https://education.abvent.com/. Licence zde získané jsou zdarma a jsou platné do 30. září 2023.
Při přenosu licence/reinstalalici Artlantisu popř. operačního systému je nutné deaktivovat Artlantis pro jeho další aktivaci. Jak deaktivovat licenci Artlantisu >>

Jste-li studentem některé z odborných středních nebo vysokých škol či gymnázia, kde se Archicad, Twinmotion nebo Artlantis zatím nevyučuje a kde by bylo jejich vyučování přínosem, napište nám na vám nejbližší kontakt a my se spojíme s jejím vedením.