Kurz BIM projektování

Bezplatný seminář 

BIM (Building Information Modeling) je, tedy z pohledu projektanta, způsob zpracování projektové dokumentace, který přináší zcela nové možnosti (např. detekce kolizí), ale současně si vynucuje nové nastavení pracovních postupů.

Seminář je určen všem, kteří se dostali do situace, že po nich byl poptán BIM projekt. Rovněž však všem, kteří chtějí zvýšit kvalitu svých služeb právě zavedením BIM do vlastní kanceláře. (Naopak seminář není školením pro uživatele ARCHICADu.)

Kurz BIM projektování má dva cíle: vysvětlit filosofii projektování pomocí BIM a naučit se BIM projektovat v ARCHICADu. BIM (virtuální budova) je v podstatě 3D CAD, ve kterém vytvořené objekty jsou položkami v databázi. Tyto položky v sobě nesou veškeré informace potřebné při zpracování projektu, realizaci stavby i provozování stavebního díla.

Každý má přidělen vlastní počítač a pracuje za podpory školitele. Výsledkem je hotový projekt a přehled účastníka o BIM projektování v ARCHICADu.
Účastník semináře se k ničemu nezavazuje. Účast na semináři je zdarma.

Zájemce by měl mít základní znalosti ovládání systému Windows (7 a vyšší) nebo MacOS.

Seznam aktuálních seminářů je uveden v následující tabulce. V případě většího zájmu mohou být semináře zorganizovány i v dalších městech: Hradec Králové (hk@cegra.cz), Liberec (ksir@cegra.cz), Ústí nad Labem (ksir@cegra.cz), Karlovy Vary (ksir@cegra.cz), Děčín (ksir@cegra.cz), Plzeň (ksir@cegra.cz), Prostějov (hubacz@cegra.cz), České Budějovice (vesely@cegra.cz).

místotermíndnůčasemailtelefonmíst prezenčně
Branická 416/23727.9.202419:00 - 17:00cegra@cegra.cz257 310 0906