ArchiDAYs opět v plné palbě, 2 dny a tváří v tvář

Novinky 24. 5. 2022

ArchiDAYS 2022 se nezadržitelně blíží, do 9.6. zbývá pár dnů a uzávěrka výhodnějších podmínek registrace pro uživatele bez SupportPacku končí v pondělí 30.5.

Čtvrtek 9.6., den přednášek. Ty už mají téměř finální podobu. Moaaz Hassan z Graphisoftu zrekapituluje, jak současné technologie mohou zefektivnit pracovní postupy architekt – statik. Martin Jan Rosa se podívá na chystané české BIM standardy. Pod pokličku svého podnikání nám dají nahlédnout Lukáš Pejsar a Václav Valášek z ateliéru 3AE. Kolegové z technické podpory Cegra zrekapitulují vývoj Archicadu za poslední dva roky a naznačí, jak se Archicad bude vyvíjet. Mezi kontaktními pracovišti budou tři zástupci statických programů, Dlubal Software, Michna&Perháč – AxisVM a Scia, což je ideální příležitost jak nahlédnout na pracovní postupy architekt – statik z druhé strany, očima statiků.

Večerní program zahájíme v kostele sv. Jakuba Většího, kde zazpívá barytonista Luboš Skala s klavírním doprovodem. Pokračovat budeme v klubu D v Dělnickém domě. K poslechu a tanci bude hrát DJ Peroutka. Nebude chybět hra ani tombola.

Páteční (10.6.) workshopy budou ideální příležitostí, jak si témata, vztahující se k BIM projektování a efektivnímu využití Archicadu, probrat do detailu.

Bližší informace a registrační formulář najdete zde. Připomínáme, že zaregistrovat se lze na celou konferenci nebo pouze na jeden den.

Nenechte si ujít sympozium dělníků architektury v jihlavském Dělnickém domě!