Graphisoft Learn nově s českým obsahem

Novinky pro registrované 13. 4. 2023

Výukový portál Graphisoft Learn je nově dostupný také v české lokalizaci a s českým obsahem. 

Moderní výukový portál Graphisoft Learn nabízí celou řadu výukových materiálů pro začátečníky i pokročilé uživatele Archicadu. V portfoliu Graphisoftu je široká nabídka výukových kurzů a balíčků v angličtině. Za zmínku jistě stojí např. BIM Manager program s možností získat Graphisoft certifikaci.

Od 14. 4. 2023 je na adrese cegra.learn.graphisoft.com nově k dispozici portál v české lokalizaci a s českým obsahem.
Úvodní výukový balíček BIM projekt v úrovni Studie umožňuje získat certifikaci Graphisoft BIM User, uživatelé získají přístup i k dalším související kurzům s českou lokalizací. 

V nabídce jsou balíky kurzů, samostatné kurzy, bezplatné i placené. Uživatelé se smlouvou Support Pack/Forward mají 30 % slevu. 

První kolo kurzu BIM projekt v úrovni Studie bude spuštěné 24. dubna 2023 a v celkem 6 týdnech uživatelům nabídne veškeré informace potřebné ke zpracování projektu (minimálně) ve fázi studie. Kurz proběhne ve smíšeném formátu – výuková offline videa jsou doplněna o 6 závěrečných online rekapitulací vedených lektorem s možností diskuse. 

Balíček i ostatní kurzy připravila technická podpora CEGRA, obsah portálu se bude nadále rozšiřovat. V přípravě je např. navazující BIM projekt v úrovni Stavebního povolení, které rozšíří znalosti nabyté v kurzu Studie a doplňuje informace potřebné k získání certifikátu Graphisoft BIM Author.

Podívejte se celkový přehled kurzů v „katalogu portálu“ nebo na úvodní videa lokalizovaných kurzů na našem youtube kanálu.

Pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese learn@cegra.cz.