Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/cegracz/home/www/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/cegracz/home/www/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
SOLIBRI – BIM systém pro kontrolu a optimalizaci projektů — Cegra

SOLIBRI – BIM systém pro kontrolu a optimalizaci projektů

Prezentace/školení 28. 7. 2023

Seminář/webinář je určen projektantům, developerům, investorům, realizačním firmám a zástupcům státní správy a proběhne v úterý 22.8.

Termín: úterý, 22. srpna 2023, 10:00 (prezence od 9:45) až 11:30
Místo: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ABF, Václavské nám. 833/31, Praha 1
nebo online stream
Pro koho: projektanty, developery, investory, realizační firmy, zástupce státní správy.

Solibri Office je výkonným systémem pro koordinaci BIM projektu, kontrolu kvality BIM projektu a kontrolu dodržování technických norem a právních předpisů.

Solibri Office využívají stavební firmy, developerské společnosti, stejně jako investoři, pro kontrolu proveditelnosti konstrukce a kontrolu nákladů, provozovatelé budov pro kontrolu správné funkčnosti objektů a samozřejmě architektonické a projekční kanceláře pro kontrolu integrity a správnosti provedení projektu. V ČR využívají program Solibri Office mj. společnosti SKANSKA Reality a.s. nebo ČEZ a.s.

Během semináře uvidíte:

  • Import IFC modelů a jejich vzájemná koordinace a vizuální kontrola ve společném prostředí
  • Výkazy plošných, objemových a jednotkových údajů přímo z importovaného modelu budovy, zobrazení a vykazování klasifikací a vlastností jednotlivých prvků budovy
  • Kontrola kvality provedení modelu – kontrola návaznosti konstrukcí, kontrola dispozic modelu nebo prostoru, …
  • Koordinace a porovnání modelů subdodavatelů a vyhodnocení změn oproti původnímu (např. statický vs. architektonický model, statický vs. VZT apod.)
  • Nastavení systému sofistikované kontroly modelu – ověření prvků modelu a prostor pomocí sady požadavků a pravidel (které lze přizpůsobit firemním nebo zákonným požadavkům)
  • Grafické znázornění modelu a předávání dat základními (PDF, XLSX) a pokročilými datovými formáty
  • Přímá komunikace na základě prvků BIM modelu – anotační záznamy s informací o změně, kolizi nebo chybě (BCF)

Přijďte se podívat (osobně nebo online formou) na software, jenž unikátním způsobem podporuje práci s BIM projekty. Svou účast (uveďte volbu prezenčně / online) prosím potvrďte nejpozději do 18.8.

REGISTRACE