TWINMOTION je zdarma a GRAPHISOFT a Epic Games uzavřely dohodu

Novinky 29. 7. 2019

Epic Games, majitel Twinmotion a výrobce renderovacího enginu Unreal Engine, na kterém Twinmotion stojí, poskytuje program zdarma. A GRAPHISOFT a Epic Games uzavřely dohodu, jejímž cílem je zpřístupnit příští generaci renderovací technologie. pracující v reálném čase uživatelům z AEC (Architecture Engineering Construction) prostředí.

Součástí dohody je, že všichni uživatelé komerčních verzí ARCHICADU 23 (ať už si pořídí novou licenci nebo upgradují předchozí verzi ARCHICADu) budou mít zdarma nárok na odpovídající počet licencí plně funkčního programu navazujícího na Twinmotion, který Epic Games plánuje uvolnit koncem roku 2019. Takto získaná licence Twinmotion bude funkční do uvolnění další verze ARCHICADu.

Úzká spolupráce mezi Graphisoftem a Epic Games zajišťuje bezproblémové propojení ARCHICADu a vizualizačního nástroje od Epic Games. Stávajícím uživatelům ARCHICADu doporučujeme, aby si stáhli zdarma dostupnou plně funkční licenci Twinmotion a program si vyzkoušeli. Twinmotion je k dispozici pro platformy Windows 7 (64 bit), Windows 10 a MacOS 10.12+. Pro plnohodnotné seznámení se Twinmotion nabízíme školení. Otázky&odpovědi pro uživatele, kteří si Twinmotion zakoupili před 13.5. 2019 najdete zde. Jak bude připravovaný vizualizační program propojen s ARCHICADem se můžete podívat zde (čas 59:03 v záznamu světové premiéry ARCHICADu 23).