Webinář Solibri „Customer Insights“: Bridge Hospital Helsinki – kvalita z perspektivy architekta

Prezentace/školení 9. 3. 2021

17.3. proběhne další seminář ze sériálu webinářů „Customer Insights“, během kterých ukazují uživatelé programu Solibri jak se systémem pracují na reálných projektech.

Bridge Hospital je dosud největším stavebním projektem realizovaným Hospital District of Helsinki a Uusimaa (HUS), největšího poskytovatele zdravotní péče ve Finsku. Tento několikaletý projekt je nyní ve fázi výstavby. V celém procesu hrály informační modely významnou roli při řízení a efektivitě – projekt spojuje 16 různých disciplín a více než 200 dílčích modelů. Harris-Kjisik Architects je součástí společného podniku čtyř architektonických kanceláří, které v projektu zastupovaly mnoho rolí, od hlavního inženýra, po architekta a koordinátora BIM.

Webinář povede Janne Kivelä, který pracuje jako architekt a BIM specialista v Harris-Kjisik Architects od roku 2017. Předtím nashromáždil více než 10 let zkušeností s rozmanitými a náročnými stavebními projekty. V letech 2015 až 2017 pracoval jako koordinátor BIM v desítkách stavebních projektů, od malých po velké. Webinář proběhne v angličtině.

17. březen, 10:00 – 11:00, Registrace >>