Webinář Solibri „Customer Insights“: zkušenosti ze společnosti Modelical

Prezentace/školení 15. 5. 2020

3.6. proběhne další seminář ze sériálu webinářů „Customer Insights“ (1 x měsíčně), během kterých ukazují uživatelé programu Solibri jak se systémem pracují na reálných projektech.Během webináře budou Julio García a Sarai Zaballa ze společnosti Modelical mluvit o svých zkušenostech.

3. červen, 9:30 – 10:30, Registrace

Případová studie Modelical: Kvalita nad rámec kontroly kolizí
V tomto webináři budou Julio García a Sarai Zaballa (Modelical) hovořit o zajištění kvality rezidenčních projektů. Představí, jak používají Solibri ke kontrole zařízení budov a jak používají výkazy výměr a klasifikace objektů pro určení množství nábytku, svítidel nebo TZB zařízení.

  • Julio je zodpovědný za záležitosti souvisejícími s 4D. Julio je autorizovaným rozpočtářem a má rozsáhlé zkušenosti jako stavbyvedoucí. Je držitelem postgraduálního titulu BIM Management od společnosti Barcelona Tech. Jeho úkolem je vylepšovat a automatizovat postupy navrhování a projektování budov.
  • Sarai je přední konzultantkou BIM a výkonnou ředitelkou společnosti Modelical. Má několikaleté zkušenosti s projektováním projektů pomocí BIM a vedla řadu implementací a kurzů Revitu. Sarai získala bakalářský titul v oboru architektury na Baskické univerzitě a je držitelem magisterského programu restaurování budov na univerzitě UAX v Madridu.

Webinář proběhne v angličtině.