Archicad 25 představen

Novinky 23. 7. 2021

7. července odhalil Graphisoft nejnovější verzi Archicadu, pětadvacítku. Uvedení lokalizované verze programu je v Česku plánováno na 15. září.

„Signature“ projekt Archicadu 25: Duke Ellington School of the Arts
Architekt: cox graae + spack architects | LBA Joint Venture
Foto © Chris Ambridge

Novinky

Už více než rok platí, že Archicad je vylepšován kontinuálně, úpravy a vylepšení přinášejí průběžně vydávané aktualizace. Nicméně jednoroční milníky ve formě upgradů znamenajících změnu v názvu programu zůstávají. Nejnovějším je Archicad 25. Přehled novinek najdete zde.

BIM v Archicadu

Archicad je BIM. A BIM je budoucnost. Na ukázku toho, jak probíhá zpracování reálného BIM projektu v Archicadu (Stavební úpravy koleje Strahov – blok 12, projekt zařazený mezi pilotní projekty Agentury ČAS), se můžete podívat zde.

Building Together

Archicad a své vize o tom, jak má vypadat BIM projektování, bude Graphisoft prezentovat během třídenní video konference Building Together. Ta proběhne 14. – 16.9. a mezi diskutéry budou nejen specialisté z Graphisoftu, ale i uživatelé jeho technologií. Více informací a registrace zde.

ArchiSHOW 2021

Veřejné představení české verze Archicad 25 proběhne během ArchiSHOW 2021. Konference proběhne 22.9. v Praze v ABF na Václavském náměstí a bude současně streamována. Více informací a registrace zde.

Letní promo Archicad RENTAL

Potřebujete licenci Archicadu pro prázdninového brigádníka? Potřebuje dočasně rozšířit projekční kapacity? RENTAL licence garantuje neustále aktuální verzi programu. Tedy i když si ji pořídíte jako Archicad 24, a bude platná i po uvolnění Archicadu 25, budete mít k dispozici Archicad 25. Více informací a objednávka zde.

Výprodej Archicadu. Je to možné?

Blízký příchod Archicadu 25 přináší unikátní podmínky pro získání aktuální verze programu, Archicadu 24. Více informací a objednávka zde.

Poznámka
15. září bude Archicad 25 CZE zařazen do ceníku pro ĆR. Od tohoto dne půjde koupit pouze AC25 (pozn.: s licenčním klíčem AC25 lze spustit i starší verze Archicadu), nikoli AC24. Od tohoto dne tedy uživatelé Archicadu bez služby SupportPack, kteří chtějí přejít na verzi 25, si musejí koupit upgrade.