Archicad 27 se blíží

Novinky 15. 8. 2023

V červnu Graphisoft představil připravovanou verzi Archicadu, sedmadvacítku. Verze pro anglicky a německy mluvící země půjde tato novinka do prodeje 27. září, česká verze pak v těsném závěsu, 4. října.

Archicad 27 přináší významná vylepšení ve všech oblastech jeho využití – vlastní navrhování, zpracování dokumentace, vizualizace, spolupráce. A jako u každého upgradu, dvacetsedmička navyšuje produktivitu. Jednoduše řečeno méně kliků k dosažení stejného cíle. Společně s Archicadem se vylepšují i BIMx a BIMcloud.
Přehled novinek najdete zde.

S Archicadem můžete projektovat „standardně“ či BIMovat. Pomůže Vám při navrhování rodinných domů i velkých investičních celků. Třeba jako je bratislavské Nivy Centrum. Jak pracují s Archicadem jeho autoři, architekti a projektanti z ateliéru SIEBERT + TALAŠ, se můžete podívat zde.

Představení české verze Archicadu 27 proběhne během ArchiSHOW 2023. Konference je naplánována na 12.10. v Praze v ABF na Václavském náměstí a bude současně streamována. Rovněž 12. října, na stejném místě ale odpoledne, proběhne přechodové školení pro uživatele Archicadu se službou SupportPack.

Období do uvolnění nové verze můžete využít k získání Archicadu za výhodnějších podmínek. A to v akci Výhodný upgrade Archicadu nebo Archicad a Twinmotion za cenu Archicadu.

Poznámka:
4. října 2023 bude Archicad 27 CZE zařazen do ceníku pro ĆR. Od tohoto dne půjde koupit pouze AC27 (pozn.: s licenčním klíčem AC27 lze spustit i starší verze Archicadu), nikoli AC26. Od tohoto dne si tedy uživatelé Archicadu bez služby SupportPack, kteří chtějí přejít na verzi 27, musejí koupit upgrade.