Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/cegracz/home/www/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/cegracz/home/www/wp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Artlantis 2020 je na světě — Cegra

Artlantis 2020 je na světě

Novinky 21. 11. 2019

Francouzský výrobce Abvent uvedl nejnovější verzi svého vizualizačního programu. Artlantis 2020 přináší celou paletu novinek a vylepšení, které zvyšují kvalitu a realismus vizualizací.

Nejrychlejší a na ovládání nejjednodušší nastroj na vytváření fotorealistických vizualizací i animací v podstatě z jakéhokoli 3D projektu si už zvolilo více než 100 000 architektů, designérů a urbanistů v e více než 110 zemích. Více o novinkách verze 2020 najdete zde.

Hlavní důvody pro volbu Artlantisu jsou:

  • Náhled na scénu v reálném čase. Pohyb kamery, změny materiálu a osvětlení, zákres do fotografie, vše se okamžitě projeví v okně náhledu.
  • Rychlost. Navigace, umisťování objektů nebo rozptyl světla, v náhledu i při finálním výpočtu je Artlantis výjimečně rychlý. Zatímco globální osvětlení – záruka realismu scény – obvykle vyžaduje obrovské množství výpočetního času, Artlantis nabízí unikátní poměr kvalita / čas výpočtu.
  • Univerzálnost. S Artlantisem lze pracovat v prostředí Mac i Windows. Artlantis je kompatibilní s téměř všemi CAD/BIM programy a 3D modeláři.
  • Zákres do fotografie. V Artlantisu je to jednoduchý a plynulý proces, všechna nastavení jsou viditelná v okně náhledu. A pro ještě větší realismus lze přidat obrázky v popředí a nastavit jejich průhlednost přímo v programu.

Zkuste 30 denní plně funkční verzi

Nárok na upgrade zdarma na Artlantis 2020

Artlantis 2019 plné licence a upgrady zakoupené po 1. říjnu 2019 mají nárok na upgrade zdarma na Artlantis 2020. Požadavek na upgrade zadejte zde, vše je nutné zpracovat nejpozději do 30. dubna 2020. POZOR: nové licenční číslo nahrazuje předchozí. Upgrade neumožňuje používání dvou verzí. Předchozí licence se stane neplatnou!

Upgrade ze starších verzí

Do 30.12. 2019 lze upgradovat Artlantis Render/Studio 7 a starší verze za výhodnějších podmínek. Více informací >>