CEGRA pack

Motto:
Kupte si počítač v krabici kdekoliv chcete. Také umíme prodat počítač za ALZA ceny. Profesionály z nás dělá příprava Vašeho nového počítače.
Tato služba je zpoplatněna.

 


CEGRA pack……………………………………… 1.800,- bez DPH


Služba zahrnuje:

  1. Předprodejní kontrola a otestování výkonu, eliminace DOA*.
  2. Profesionální příprava počítače pro maximální výkon, odinstalace nežádoucího SW, instalace MS Windows updates, instalace užitečného software dalších výrobců.
  3. Instalace optimálního ovladače VGA pro ArchiCAD.

 

 

*DOA – Dead On Arrive/nefunkční po rozbalení.

 

  1. Počítač putuje jako krabice, kterou nikdo po výstupní kontrole v továrně nekontroluje. Může být nefunkční, díky otřesům a výrazným změnám teplot při přepravě, ihned po rozbalení. V e-shopu pak musí proběhnout standartní reklamace či výměna za jiný kus. To znamená časovou a finanční ztrátu za cestu nebo odeslání zpět do obchodu.
  2. Počítač je z výroby předinstalován velkým množstvím software smluvních partnerů výrobce. Většina z tohoto softwaru je zbytečná, matoucí a navázaná na reklamní sdělení. Některý software výrazně zpomaluje chod celého počítače. Proto odinstalujeme nepotřebný software, nainstalujeme software, který považujeme za užitečný a necháme nahrát bezpečnostní „záplaty“ Windows.
    [Seznam SW instalovaného v rámci CEGRApacku: prohlížeče internetu Google Chrome a Mozilla Firefox; Adobe Acrobat Reader – PDF; Primo PDF tiskárna; Ashampoo Burning Studio Free – vypalování CD/DVD; 7zip – komprimátor; XnView prohlížeč obrázků; AntiVirus Avast Free nebo AVG Free. ArchiCAD a ArtLantis v požadovaných verzích, Graphisoft ID.]
  3. Počítač se dostane z výroby k zákazníkovi někdy i za několik měsíců. Během této prodlevy dochází často ke změnám ovladačů grafické karty. Pro správné fungování ArchiCADu a Artlantisu je nutností mít aktuální ovladač, bez přidaných vylepšení.
    Toto je know-how CEGRY.