ARCHIDAYS

Srdečně vás zveme na

ARCHIDAYS 2019

devátý ročník konference zaměřené na počítačové technologie spojené s ARCHICADem.

Konference proběhne 13. a 14. června 2019, v již tradičním centru  Hotel Gustav Mahler v Jihlavě. Konference je určená pro všechny příznivce ARCHICADu, tedy pro ty, kteří se o ARCHICAD zajímají či s archicadisty spolupracují a samozřejmě hlavně pro uživatele ARCHICADu.

čtvrtek 13.6. – přednáškový den a výstavní stánky
pátek 14.6. – workshopy

Zařaďte si ARCHIDAYS 2019 do kalendáře!

Těšíme se na Vás v Jihlavě!
Tým CEGRA

Registrační poplatek / registrace

Na ArchiDAYs se lze zaregistrovat na oba dny nebo se zúčastnit pouze přednáškového dne nebo dne s workshopy. Součástí registrace je účast na všech akcích daného dne, přístup ke všem firemním prezentacím, občerstvení během dne a oběd. POZOR: ubytování a občerstvení během večerního rautu 7.6. není součástí registrace.

Uživatelé ARCHICADu se službou SupportPack a učiteléZDARMA

Ostatní do 7.6. 2019 od 8.6. 2019
1. den samostatně 1296 1728
2. den samostatně 864 1152
oba dny 1800 2400

Studenti sleva 50%

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Na základě registrace bude zaslána zálohová faktura, registrace bude garantována pouze v případě uhrazení registračního poplatku do 10.6. 2019. Účetní doklad bude předán během akce.

Pozor: počet účastníků je omezen na 150 pro přednáškový den, kapacita každého workshopu je 30 osob. Registrovat se můžete již dnes na e-mailu cegra@cegra.cz

Projděte si budovou, kde ArchiDAYs probíhají. Navštívit můžete hlavní konferenční sál, projít přes recepci, zastavit se v baru a odpočinout si v atriu ►

Autoři modelu: studenti SPŠ akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod (Podhrázký, Novotný, Tomášek, Lesák; odborné vedení ing. Wasserbauer)

Ubytování

Hotel Gustav Mahler (Křížová 4, Jihlava). Pro účastníky konference je dohodnuta speciální cena. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Speciální cena garantována pouze při rezervaci do 28.5. 2019, ubytovací kapacita je omezená. Po 28.5. nelze garantovat speciální cenu ani vlastní rezervaci. Rezervaci proveďte prosím e-mailem recepce@hotelgmahler.cz V rezervačním požadavku je nutno uvést heslo „CEGRA“. V případě zaplnění ubytovacích kapacit Hotelu G. Mahler doporučujeme Grandhotel Garni v docházkové vzdálenosti, případně další ubytovací kapacity v Jihlavě.

Doprava

Auto
Dojezdové časy
Praha
Brno
Ostrava
Jihlava Mahler
1:10
0:54
2:20
Aktuální situaci na dálnici D1 i ostatních komunikacích najdete na www.dopravniinfo.cz

Kam ještě v Jihlavě >>

  • Jihlavská radnice. Prohlídka historických budov jihlavské radnice.
  • Vyhlídková věž kostela Sv. Jakuba Většího. Ochoz je ve výšce 40 m, tedy 556 m nad mořem, nabízí pohled do širokého okolí …
  • Jihlavské podzemí. Chodby jsou raženy ve skále v několika podlažích. Nacházejí se téměř pod všemi objekty historického jádra města. Sklepní prostory, nacházející se 2 – 4 m pod povrchem tvoří první podzemní podlaží, z něhož lze sestoupit do podlaží druhého, do hloubky 4 – 6 m. Pod některými objekty je v hloubce 8 – 14 m raženo i podlaží třetí.
  • Pivovar Jihlava. Historie a současnost výroby piva v Jihlavě, součástí prohlídky je návštěva varny, spilky a ležáckých sklepů, kde je zakončena ochutnávkou

 

ZOO Jihlava >>
Jedna z prvních ZOO bez mříží, je známá především ojedinělými odchovy vzácných druhů zvířat. Nachází se 10 minut pěší chůze od centra města. Na ploše 6,5 ha je zde v současné době chováno přes 400 zvířat ve 100 druzích.