ARCHIDAYS

Zveme Vás na ArchiDAY 2020, jednodenní konferenci zaměřenou na Archicad a technologie s ním spojené. Konference je určená pro uživatele Archicadu i zájemce o něj.

 • Brno, úterý 13. 10.
  Moravská zemská knihovna v Brně
  Kounicova 65a, 601 87 Brno-střed
 • Praha, čtvrtek 15. 10.
  ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
  Václavské náměstí č. 833/31, 110 00 Praha 1

ArchiDAY 2020 Brno a ArchiDAY 2020 Praha namísto ArchiDAYs 2020. Tradiční dvoudenní konferenci, kterou na jaře zlikvidoval covid-19, nahradí celodenní akce, jež se stejným programem proběhne v Brně a následně v Praze. Hlavním tématem bude Archicad 24.

Dopoledne proběhne prezentace české verze Archicadu 24 ∗). Tato prezentace je určena pro všechny zájemce o Archicad. Tedy pro ty, kteří o Archicadu teprve uvažují, ale i pro uživatele, kteří chtějí získat ucelenou představu o novinkách verze 24. Časový harmonogram >>

Odpoledne je primárně určeno pro uživatele Archicadu se službou SupportPack, v podstatě se bude jednat o rozšířené přechodové školení. Zúčastnit se však mohou i uživatelé bez SupportPacku a prozatímní zájemci. Časový harmonogram >>

Přijďte na ArchiDAY. Dozvíte se mnoho nového o Archicadu, potkáte „staré známé“, načerpáte nové zkušenosti i energii, pobavíte se.
Zaregistrujte se na ArchiDAY. I když Vám nakonec něco účast překazí, získáte odkaz na záznam konference.

∗) Termíny AC24 CZE

 • Zařazení do ceníku 25.9. Od tohoto dne lze koupit pouze AC24 (pozn.: s licenčním klíčem AC24 lze spustit i starší verze Archicadu), nikoli AC23. Od tohoto dne si tedy uživatelé Archicadu bez služby SupportPack, kteří chtějí přejít na verzi 24, musejí koupit upgrade.
 • Možnost stažení instalace od 8.10.