ARCHIDAYS

Zveme Vás na ArchiDAY 2020, video konferenci zaměřenou na Archicad a technologie s ním spojené. Konference je určená pro uživatele Archicadu i zájemce o něj.

ODKAZ NA YOUTUBE ZÁZNAM https://youtu.be/WpSeOrIwJT4

Věřili jsme, že ArchiDAY bude významnou příležitostí k seznámení se s Archicadem 24, ale hlavně k potkání se. Jsme totiž přesvědčeni, že osobní komunikace je nenahraditelná. Musíme však respektovat aktuálně platná omezení a proto ArchiDAY 2020 proběhne pouze formou video konference.

 • Brno, úterý 13. 10.
  Moravská zemská knihovna v Brně
  Kounicova 65a, 601 87 Brno-střed
 • Praha, čtvrtek 15. 10., video konference
  ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
  Václavské náměstí č. 833/31, 110 00 Praha 1

ArchiDAY 2020 Brno a ArchiDAY 2020 Praha namísto ArchiDAYs 2020. Tradiční dvoudenní konferenci, kterou na jaře zlikvidoval covid-19, nahradí celodenní akce, jež se stejným programem proběhne v Brně a následně v Praze. Hlavním tématem bude Archicad 24.

Dopoledne proběhne prezentace české verze Archicadu 24 ∗). Tato prezentace je určena pro všechny zájemce o Archicad. Tedy pro ty, kteří o Archicadu teprve uvažují, ale i pro uživatele, kteří chtějí získat ucelenou představu o novinkách verze 24. Časový harmonogram >>

Odpoledne je primárně určeno pro uživatele Archicadu se službou SupportPack, v podstatě se bude jednat o rozšířené přechodové školení. Zúčastnit se však mohou i uživatelé bez SupportPacku a prozatímní zájemci. Časový harmonogram >>

Zaregistrujte se na ArchiDAY. Odkaz na video stream i následný záznam konference obdržíte e-mailem.

∗) Termíny AC24 CZE

 • Zařazení do ceníku 25.9. Od tohoto dne lze koupit pouze AC24 (pozn.: s licenčním klíčem AC24 lze spustit i starší verze Archicadu), nikoli AC23. Od tohoto dne si tedy uživatelé Archicadu bez služby SupportPack, kteří chtějí přejít na verzi 24, musejí koupit upgrade.
 • Možnost stažení instalace od 22.10.